Staf

Theo Oosterveld

Adviseur  Onderwijs

t.oosterveld@aves.nl


Aves stichting voor primair onderwijs - Staf -

Jaqueline Koets-Steijaert

HRM adviseur

j.koets@aves.nl

Aves stichting voor primair onderwijs - Staf -

Greetje Kruidhof

Adviseur onderwijs

g.kruidhof@aves.nl

Aves stichting voor primair onderwijs - Staf -

Jan Swart
Stafmedewerker financiën - ICT
j.swart@aves.nl

Aves stichting voor primair onderwijs - Staf -

Liesbeth Quak

Secretaresse – Personele Zaken - Communicatie - PR en Onderwijs  

l.quak@aves.nl

Aves stichting voor primair onderwijs - Staf -

Ardie van Keulen

Secretaresse Vertegenwoordiging en Organisatie

a.v.keulen@aves.nl

Aves stichting voor primair onderwijs - Staf -

Ronald Heupink 

ICT coördinator
r.heupink@aves.nl

 

Aves stichting voor primair onderwijs - Staf -

Anouk Timmermans-Scholtens

coördinator werkplekleren

a.timmermans@aves.nl

Aves stichting voor primair onderwijs - Staf -